خبرنامه مهرگان


روتاری جوینت هوا - خرید روتاری جوینت - روتاری جوینت چیست -تولید کننده روتاری جوینت - تعمیرات روتاری جوینت - روتاری جوینت هیدرولیک - فروش روتاری جوینت - قیمت روتاری جوینت - کاربرد روتاری جوینت 
روتاری جوینت مهرگان - روتاری جوینت ابرقویی - برند روتاری جوینت ایرانی - بهنترین روتاری جوینت - روتاری جوینت

انواع روتاری جوینت در صنعت وجود دارد که هر کدام با توجه به کاربرد آن استفاده می شود . در این مقاله به معرفی انواع روتاری جوینت ها می پردازیم . بسیاری  از بخش های معبر های چندگانه را بهم  وصل می نمایند ,بعضی از انها برای تحت کنترل دراوردن شرایط خاص طراحی شده اند. مثلا روتاری جوینت خاصی وجود دارد که همزمان باید چندین ماده عبور دهد.

روتاری جوینت از نوع مستقیم  و سرراست ماده را مستقیما از روتاری به بیرون انتقال میدهد.نوع دیگری از روتاری جوینت ,معبر زانویی نام دارد که باعث می شود که ماده از مانع وچندین معبر عبور کند.روتاری جوینت چند  معبره بیشتر به سیلندر سوراخ شده شباهت دارد.در روتاری جوینت های چند معبره ,فضاهای اتاق مانندی وجود دارد که بوسیله معبرهای روتاری جوینت از هم جدا شده اند تا ماده درون روتاری جوینت را از هم جدا نگه دارند.این نوع  از روتاری جوینت ها بیشتر در صنایع پلاستیکی و دیگر محصولات نفتی استفاده میشود.

کاربرد روتاری جوینت

کاربرد روتاری جوینت ها در صنایع اتومبیل سازی و دیگر دستگاه هاییکه نیازمند روغن کاری  ,هوا و انواع دیگر مایعات برای به حرکت دراوردن بخش های محرک  وجود دارد.به طور مثال ترمز ماشین مستقیما از روتاری جوینت برای  جریان مداوم مایع استفاده می کند.روتاری جوینت در مراحل تولید روغن های خام و سخت ,صنایع شیمیایی ,محصولات غذایی و صنایع دارویی نیز به کار می رود.

تجهیزاتی که در برداشت و حمل و خرمن کوبی انگور به کار میرود از روتاری جوینت ساخته شده اند.در برداشت محصول ,بیشتر فعالیت های مربوط به ان با روتاری جوینت همگام است.

تولید خودکار یک استفاده متنوع از روتاری جوینت برای یک رنج گسترده از بخش ها و ماده های مختلف شامل دستگاه های فولادی ,آهنی یا الومینیوم و پلاستیک می باشد.روتاری جوینت اغلب برای سرد کننده ها ,روغن کاری و هیدرولیک ها به کار میرود.

دو جز اصلی کارواش ها از روتاری جوینت ساخته شده است:کارواش اتوماتیک و کارواش دستی.

روتاری جوینت خارجی ، روتاری جوینت ترکیه

برای انتقال (آب ، بخار ، روغن و … ) از یک منبع ثابت به ماشین آلات چرخان از روتاری جوینت استفاده می شود . از این قطعه صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود . برای مثال : کاغذ ، چاپ ، پلاستیک ، نساجی و … . شرکت هیدروتب به عنوان نمایندگی روتاری جوینت در ایران به فعالیت در زمینه روتاری جوینت خارجی و روتاری جوینت در ترکیه نیز فعالیت دارد .

روتاری جوینت استیل

صنعت فولاد به عنوان یک صنعت بزرگ برای ماشین آلات ریخته گری می باشد که در آن از روتاری جوینت استیل استفاده می شود . کیفیت بالای قطعات ما تضمین دهنده فعالیت ما می باشد .

روتاری جوینت روغن

صنعت نفت و گاز یکی دیگر از صنایعی است که در آن از روتاری جوینت روغن استفاده می شود . تمرکز ما بر روی تولید بهترین راه حل با کاهش هزینه های عملیاتی ، افزایش تولید ، بهینه سازی ایمنی و به حداقل رساندن خطر است .

روتاری جوینت پنوماتیک ، روتاری جوینت هیدرولیک :

روتاری جوینت پنوماتیک طیف وسیعی از روتاری هاست که عمدتا برای بخار و چرخش آب در تجهیزات مکانیک استفاده می شود . نمونه دیگری از روتاری ها ، روتاری جوینت هیدرولیک است که کیفیت بالای آن ها موجب جلب اعتماد بالایی در بازار شده است . این قطعات از پیچیدگی کمی برخوردار بوده و از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهره می برد .در این دستگاه به طور معمول به یک موتور در حالی که محور دیگر قدرت خروجی فراهم می کند ، برای کار متصل شده است .

برای خرید انواع روتاری جوینت ، پنوماتیک روتاری جوینت ، روتاری جوینت آب و … و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس بگیرید .

ی جوینت هوا - خرید روتاری جوینت - روتاری جوینت چیست -تولید کننده روتاری جوینت - تعمیرات روتاری جوینت - روتاری جوینت هیدرولیک - فروش روتاری جوینت - قیمت روتاری جوینت - کاربرد روتاری جوینت 
روتاری جوینت مهرگان - روتاری جوینت ابرقویی - برند روتاری جوینت ایرانی - بهنترین روتاری جوینت - روتاری جوینت

 واحدی است که اجازه چرخش و دوران به واحدهای متحد را می دهد.روتاری جوینت یک ایستگاه بین معبر تامین کننده انرژی و بخش گردان مانند غلتک , دوک و سیلندر می باشد.روتاری جوینت اجازه جریان مایع را به داخل و بیرون بخش های دوار می دهد.مایع های سیال در روتاری جوینت و بخش های دوار شامل انواع جامدات و مایعات مانند روغن حرارتی ,آب ,سرد کننده و مایع های هیدرولیکی می باشد.روتاری جوینت برای سرد و گرم کردن و انتقال مایع و قدرت نیز به کار میرود.

از به عنوان دریچه روتار,جفت روتار ,روتورسیل ,روتار هوا نیز یاد می شود.روتاری جوینت چرخان محکم به دریچه داخلی چفت میشود.در طول زمان جریان مایعات از روتاری جوینت قسمت ثابت ,ثابت میماند و روتاری جوینت میچرخد.در زیر فشار زیاد و حرکت مداوم ,روتاری جوینت حول محور میچرخد.طراحی روتاری جوینت بسته به محل نصب میتواند اشکال گوناگونی داشته باشد.

روتاری جوینت میتواند اشکال ,سایزو ابعاد مختلفی داشته باشد اما چهار پایه اصلی دارند شامل بخش غلاف ,محور,یاتاقان و ایستگاه می باشد. روتاری جوینت از فولاد و الومینیوم برای مقاومت در برابر انواع فشار ساخته میشود.

بخش غلاف روتاریجوینت بخشی است که تمام بخش های روتاری جوینت را کنار هم نگه میدارد.غلاف روتاری جوینت یک معبر ورودی  که به بخش تامین کننده وصل میشود,روتاری جوینت همچنین میتواند یک بخش خروجی نیز داشته باشد هر دو این بخش های روتاری جوینت برای چرخاندن و بیرون راندن مایع به بیرون استفتده میشود. در روتاری جوینت های کوچک غلاف به مانند یک معبر میباشد اما در روتاری جوینت های بزرگ به مانند یک یاتاقان میباشد.

محور روتاری جوینت ماده سیال را در در درون روتاری جوینت به حرکت درمیاورد در بسیاری از موارد محور روتاری جوینت با گردونه خواهد چرخید.اما در بعضی موترد محور روتاری جوینت نقش غلاف را بر عهده خواهد گرفت.یاتاقان و معبر  در کنار محور قرار میگیرند.

یاتاقان دومین بخش اساسی روتاریجوینت می باشد. روتاریجوینت میتواند یک یاتاقان داشته باشد اما روتاری جوینت چند یاتاقانه معمول تر است.روتاری جوینت در هنگم نصب میتواند در کنار یا انتهای یاتاقان قرار گیرد.

هسته روتاری جوینت دارای یک معبر میباشد.معبر از ریزش و خروج ماده سیال به بیرون از روتاری جوینت کمک میکند.

روتاری جوینت در تهران

شرکت های بسیاری به تولید و فروش روتاری جوینت در شهرهای مختلف پرداختند . یکی از این شهرها تهران است . روتاری جوینت در تهران هم توسط شرکت های بسیاری تولید و عرضه می شود . شرکت هیدروتب هم به عنوان یک شرکت معتبر روتاری جوینت در تبریز فعالیت گسترده ای در زمینه انواع روتاری جوینت دارد . برای اطلاعات بیشتر مقاله ”  ” را مطالعه بفرمایید . این شرکت همچنین به فروش روتاری جوینت در تهران نیز می پردازد . همچنین فروشنده روتاری جوینت اصفهان نیز می باشد . برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تماس بگیرید .

خرید روتاری جوینت ، فروش روتاری جوینت :

هیدروتب به عنوان یک مرکز معتبر برای خرید روتاری جوینت به شمار می رود . قبل از خرید هر قطعه باید ابتدا نسبت آن تحقیق نموده و از افرادی در این زمینه مشورت گرفت . روتاری جوینت در صنایع مختلف کاربرد داشته و هدف شما از خرید روتاری جوینت متفاوت می باشد . هیدروتب با سالها سابقه به فروش روتاری جوینت می پردازد . قبل از خرید هر نوع روتاری جوینت ابتدا با ما تماس بگیرید تا به شما در این زمینه مشورت بدهیم .

هیدروتب به عنوان یکی از مراکز نمایندگی روتاری جوینت در ایران و با توجه به سالها تجربه دراین زمینه اقدام به ارائه بهترین ومناسبترین دستگاههای تقطیردرخلا یا روتاری اواپراتور آزمایشگاهی نموده است . این شرکت با بهره گیری از نیروی فنی مجرب و کارآزموده دراین زمینه توانسته رضایت مشتریان خود را تاکنون تامین نماید . برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس با .شید

روتاری جوینت برای انتقال مایع مانند آب ، هوا ، روغن هیدولیک ، خنک کننده و بخار از منابع ساکن به قطعات چرخشی به کار می رود .
شیر روتاری جوینت در طیف گسترده ای از صنایع از جمله اتوماسیون کارخانجات ، تجهیزات سنگین ، بسته بندی ، پزشکی ، نفت و گاز ، هوا فضا و … استفاده می شود .

مفصل گردان ( مفصل چرخشی ):

مفصل گردان یا مفصل چرخشی قطعاتی دقیق برای ارتباط بین لوله های ثابت و قطعات دوار ماشین آلات می باشند . و باعث انتقال مواد گازی ، مایع و یا نیمه جامد به ماشین آلات می شوند . همچنین بسته به کاربرد آن می تواند بیش از یک کانال داشته باشد .. تعداد کانال ها از ۲ تا ۳۵ کانال متفاوت است . 

تعمیرات روتاری جوینت :

از جمله خدمات شرکت هیدروتب تعمیرات روتاری جوینت می باشد . در صورت ایراد در انواع روتاری جوینت شما می توانید با مراجعه به شرکت ما و یا تماس با ما اطلاعاتی کسب کنید.

قیمت روتاری جوینت :

روتاری جوینت در انواع مختلف و متفاوتی وجود دارند که قیمت آن ها با توجه به کاربرد و کیفیت آن ها متفاوت می باشد. هیدروتب هم انواع روتاری جوینت ها را برای کاربرد های مختلف تولید و عرضه می کند . همچنین برای رفاه حال مشتریان خود قیمت روتاری جوینت خود را کاهش داده است .اخبار و رویدادها
 • تولید روتاری جوینت ...
  گروه صنعتی مهرگان به تازگی اقدام به تولید روتاری جوینت با مکانیکال سیل آلمانی نموده است . روتاری جوینت های تولید شده دارای 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش میباشد . مهرگان برند ملی تولید روتاری جوینت در ایران
 • روتاری جوینت چیست ...
  روتاری جوینت برای انتقال مایع مانند آب ، هوا ، روغن هیدولیک ، خنک کننده و بخار از منابع ساکن به قطعات چرخشی به کار می رود . شیر روتاری جوینت در طیف گسترده ای از صنایع از جمله اتوماسیون کارخانجات ، تجهیزات سنگین ، بسته بندی ، پزشکی ، نفت و گاز ، هوا فضا و … استفاده می شود . مفصل گردان ( مفصل چرخشی ): مفصل گردان یا مفصل چرخشی قطعاتی دقیق برای ارتباط بین لوله های ثابت و قطعات دوار ماشین آلات می باشند . و باعث انتقال مواد گازی ، مایع و یا نیمه جامد به ماشین آلات می شوند . همچنین بسته به کاربرد
 • تولید روتاری جوینت ...
  به تازگی صننایع قطعه سازی مهرگان اقدام به تولید روتاری جوینت های با دوام با مکانیکال سیل آلمانی نموده است . این مکانیکال سیل ها از شرکت SGL GROUP آلمان به صورت مستقیم وارد . بر روی روتاری جوینت ها نصب میشود .
 • آرشیو اخبار
پنجشنبه
۱۴۰۱ شانزدهم تیر
٨ ذی حجّه ١٤٤٣
Thursday, July 7, 2022
ارتباط با ما


 • کارخانه : قم - جاده قدیم قم تهران - بلوار خداکرم - خیابان شماره 2 - سمت چپ سوله دوم - جنب چاپخانه دارالحدیث - صندوق پستی 371959111
 • تلفن :
 •  025-36642506
 • 025-36642226
 • 025-36642227
 • فاکس : 
 • 025-36641744
 • دفتر فروش مرکزی : 
 • 025-36642506
 • 09125513329 ( مهندس ابرقویی )

 • 09127491490
 • دفتر فروش تهران : 
 • 021-47622226
 • ایمیل : 
 • ali6642226@gmail.com